Біографія Баха скорочено

З найменших років Йоганн був пов’язаний з музикою. Його родина складалася з професійних музикантів. Батька його звали Йоганн Амброзіус Бах, він працював над організацією концертів та музикою для церковних служб. Коли Йогану Себастьяну виповнилося 10 років, він осиротів, його почав виховувати старший брат. Брат займався грою на органі в церкві.

З самого дитинства Йоганн розучував твори різних великих композиторів з Франції та Німеччини. Коли йому виповнилося 15 років, він почав своє навчання в школі Святого Михайла. Протягом трьох років він вивчав мистецтво співу. За роки навчання він відвідав безліч великих міст, багатих своєю культурою, де познайомився з творчістю сучасних композиторів. Можливо, саме ці поїздки і надихнули його на створення своїх перших творів. Йоганн Себастьян навчався не тільки співу, також він брав уроки у свого брата по грі на органі.

Закінчивши школу, він почав заробляти на життя придворним музикантом, тоді люди дізналися про його талант. Після чого Йоганн отримує пропозицію про роботу, грати на органі в церкві Святого Боніфація. Так як багато часу робота не займала, у вільний час він писав свої музичні твори. Через кілька років церква Святого Власія пропонує йому роботу з гідною оплатою та посадою, яка була набагато вище і почесніше, ніж нинішня. У 1707 році Бах заручився зі своєю кузиною Марією Барбарі, вона подарувала йому чотирьох дітей. Він отримав нову роботу в Веймарі, ставши придворним органістом. В цей період він написав багато своїх знаменитих творів.

Але в щасливому шлюбі він прожив не довго, у 1720 році помирає його дружина, Йоганн залишається один з чотирма дітьми. Але Бах недовго пробув вдівцем, вже через рік він одружився на знаменитої і чарівної співачці Анні Магдалині. У щасливому шлюбі Йоганн став батьком 13 дітей.

Але в останні роки його стало мучити погіршення зору, з кожним роком прогресуючи. Але це не зупиняло у творчості композитора. Спроби врятувати зір були безрезультатні. Не допомогли навіть 2 операції. Незабаром Йоганн остаточно втрачає зір. З-за тих ускладнень, які дала хвороба Йоганн Себастьян, 28 липня 1750 року помирає у місті Лейпциг. Цей композитор був настільки талановитий і великий, що його твори дійшли до наших днів.

Рейтинг
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Guru.net.ua
Додати коментар

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: