Біографія Бетховена скорочено

Людвіг ван Бетховен – виходець з музичної родини. У дитинстві майбутнього композитора долучали до гри на музичних інструментах, таких як орган, клавесин, скрипка, флейта.

Композитор Крістіан Готлоб Нефі є першим вчителем Бетховена. У 12 – річному віці Бетховен стає помічником органіста при дворі. Крім занять музики Людвіг займався вивченням мов, читанням таких авторів, як Гомер, Плутарх, Шекспір, паралельно намагаючись складати музику.

Бетховен рано позбавляється матері і бере на себе всі витрати сім’ї.

Після переїзду до Відня Бетховен бере уроки музики у таких композиторів як Гайдн, Альбрехтсбергер, Сальєрі. Гайдн зазначає похмуру манеру виконання майбутнього генія музики, але незважаючи на це віртуозну.

У Відні з’явилися відомі твори композитора: Місячна соната, і Патетична соната,

Бетховен втрачає слух через хвороби середнього вуха та поселяється в місті Гейлигенштадт. Настає пік популярності композитора. Болісний недуга тільки допомагає працювати Бетховену з ще більшим ентузіазмом над своїми творами.

Людвіг ван Бетховен йде з життя від хвороби печінки в 1827 році. На похорон композитора прийшло понад 20-ти тисяч шанувальників творчості композитора.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Guru.net.ua
Додати коментар

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: