Біографія Булгакова скорочено

Михайло Опанасович Булгаков народився в 1891 році , а помер в 1940 році.

Народився письменник на території столиці України. У сім’ї був самим старшим з семи дітей. Був вельми освіченою, успішно закінчив університет і після навчання пішов працювати в госпіталь, так як це було популярно серед його ровесників. Це стало одним з чинників подальшого пороку Булгакова – він приохотився до морфію, який був наркотиком, але завдяки своїм внутрішнім силам і підтримки дружини, все-таки зміг перемогти проказу. Спираючись на знання і відчуття, що Михайло Опанасович отримав під час залежності, було написано знаменитий твір « Морфій».

Вже будучи чоловіком середніх років Булгаков переїздить у Москву і активно займається своєю творчою діяльністю. Його перші твори – це відображення післяреволюційної Росії з її бюрократизмом, невігластво численних панів цього світу і тд.

Працював Булгаков в різних газетах, в основному в столичних. Там активно друкували його статті : науково-популярного характеру, нариси, невеликі оповідання, фейлетони.

Відомо, що Булгаков тричі був одружений і до заходу свого життя мав цілий букет хвороб, однією з них була хвороба нирок, від якої Михайло Опанасович і помер.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Guru.net.ua
Додати коментар

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: