Біографія Гоголя скорочено

Микола Васильович Гоголь народився 1809 року, а помер в 1852 році.

В часи свого життя з під пера Гоголя вийшло безліч творів, які вивчаються школярами досі. Мораль, яку заклав гоголь у рядки своїх творінь в чотирнадцятому столітті , актуальна і донині.

Гоголь в юності отримав гідну освіту. І по закінченню школи переїхав з свого села в Петербург . Там він, не покладаючи рук писав , намагаючись пробитися з невідомих авторів в більш пізнавані.

Цікавий факт: відомо, що другий том був написаний Гоголем, але в 1852 році він надав рукопис спалення.

Так само Микола Васильович дуже любив подорожувати по закордонних містах. Це давало йому ковток свіжого повітря і натхнення для написання багатьох своїх п’єс.

Драматургія Гоголя свилась новим словом в історії вітчизняного театру. Початок творчої діяльності на цьому терені прийнято датувати 1832 роком, саме в цей час сформувалися перші задуми письменника.

Микола Васильович дуже яскраво висловлював своє співчуття до «маленької людини», це відображається у багатьох його повістях.

Гоголь дуже любив український народ – він був для письменника уособленням всього світлого і прекрасного і зображується народ , в основному, у своєму романтичному ідеальному вигляді.

Рейтинг
( 2 оцінки, середнє 5 з 5 )

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Guru.net.ua
Додати коментар

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: