Біографія Пушкіна скорочено

Народився 6 червня 1799 року в Москві. Все своє дитинство та літо проводив у бабусі Марії Олексіївни в селі Захарове. Що далі буде описуватися в його ліцейських віршах.

Пушкін навчався в ліцеї, випустився в 1818 році і був прийнятий в комітет закордонних справ. Був частим відвідувачем театрів, вступив у товариство «Зелена лампа».

У 1830 році посватався до Наталії Гончарової і відправився до маєтку свого батька, для вступу в спадщину, подаровану батьком в селі Кістенєво.

Після чого холерні карантини затримали поета на три місяці. У цей час були написані його найкращі твори.

В 1831 році Пушкін повінчався з Гончаровою. І вони на літо, а там і на кілька років переїжджають в Царське село. Де Пушкін пише знамениту поему «Лист Онєгіна» і продовжує випускати свої найкращі твори.

В 1837 році Дантесом було скривджено гідність Пушкіна. Було надіслано анонімний лист, в якому говорилося про дружину. Цей лист і послужив розпалом ворожнечі між Дантесом і Пушкіним. Образа незабаром призвела до дуелі, в якій Пушкін був підстрілений 26 січня. І 29 січня Пушкін помер. Був похований на кладовищі на території Святогорського монастиря Псковської губернії.

Рейтинг
( 7 оцінок, середнє 3.86 з 5 )

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Guru.net.ua
Коментарі: 3
 1. Мария

  Спасибо вам большое ❤️ вы мне очень помогли

 2. anonim

  многие предложение разделены точкой не понято по какой причине + складывается ощущение что этот текст не читали вообще

  1. admin (автор)

   Добрый день. Спасибо за замечания, уже все ошибки исправлены.

Додати коментар

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: