Розповідь про Святого Миколая

Розповідь про Святого Миколая допоможе дітям дізнатися про цю особистість.

Цікава розповідь про Святого Миколая

Напевно, не знайдеться жодної дитини, яка б не знала й не любила щедрого дідуся Миколая. Це він у ніч на 19 грудня обходить кожну домівку й під подушками залишає свої дари. Слухняним діткам – ласощі, а неслухняним – тоненьку різочку.

Легенда про Святого Миколая виникла ще в сиву давнину. Вона оповідає, що ще будучи маленьким хлопчиком Миколайчик славився доброю та спокійною вдачею. Чи не щодня він звертався до Бога й молив про мир і спокій на землі, просив благословення та прощення для людей. А коли Миколай подорослішав і батьків у нього не стало, то продав свій маєток, роздав гроші нужденним й став священиком. Ставши «батьком» сиріт і бідних його почали називати святим.

Сьогодні дуже часто проводять паралелі між Святим Миколаєм і Дідом Морозом та Санта Клаусом. Але це абсолютно різні персонажі. Дід Мороз – постать ще язичництва, а Санта Клаус взагалі прийшов із Заходу. Наш же Святий Миколай виключно християнський персонаж.

Добрий дідусь Миколай – це образ із вірою у Всевишнього, високими моральними цінностями, людяністю. Саме ці якості завжди будуть керувати світом. І щоб там не було, та хоча б раз на рік, у цей день, ми повинні висловити своє добре ставлення один до одного, до свої дітей. Особливу увагу варто приділити діткам, які обділені батьківською увагою. Цього дня ніхто не повинен почуватися самотнім.

Дарувати любов один одному – ось, що заповів нам Господь. А Святий Миколай, своїми благими справами, навчив нас це правильно висловлювати. Тож, не забуваймо про те, що ми людяні! Не забуваймо хорошої науки!

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Guru.net.ua
Додати коментар

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: