“Щира любов” скорочено

Г. Квітка-Основ’яненко “Щира любов” скорочено читати твір можна за 5 хвилин, щоб згадати перед уроком сюжет твору.

“Щира любов” переказ

Жив собі вправний чоловік Олексій Таранець. Була в нього дочка Галочка – перша красуня на все село. Стільки до неї хлопців сваталось, що й не перелічити! А вона всім відмовляла. Батько не перечив доньці і дозволив обирати самостійно.

Одного разу Олексій познайомився з офіцером Семеном Івановичем. Офіцер став заходжати на обід до Олексія. Галочка закохалася. Раптово офіцер пропав і деякий час не з’являвся в домі Олексія. І так само раптово він повернувся. Діялося так декілька разів. Коли Олексія не було вдома, Семен Іванович зізнався Галочці в коханні і вона відповіла взаємністю. Стали вони таємно зустрічатися.

І ось одного разу Семен Іванович запропонував побратися. Галочка відмовила, бо вони нерівні станами. Пішли вони до Олексія і спитали в нього поради. Він підтримав думку дочки.

Але Семен Іванович не здавався і вирішив поїхати спитати думку у своїх знайомих, друзів щодо цієї ситуації.

Як тільки поїхав офіцер, Галочку батько відвів у монастир. Вона вирішила вийти заміж за іншого. Чоловіком їй став наймит батька Микола. Коли приїхав Семен Іванович, вона вже була заміжня. Він був у розпачі. Згодом Галочка почала марніти, а потім і померла з туги.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Guru.net.ua
Додати коментар

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: