Що їсть борсук?

Чим харчується борсук? На це питання відразу дадуть відповідь не всі, а борсук дуже незвичайна тварина.

Що їсть борсук?
Борсук є всеїдною твариною, його раціон охоплює широкий спектр тварин і рослин. Дощові черв’яки є їх найбільш важливим джерелом їжі, за ними слідують великі комахи, злаки, фрукти і дрібні ссавці, включаючи кроликів, мишей, кротів і їжаків.

Також полюбляють борсуки травневі черви, гнойові жужелиці, гусениці, гнізда ос і джмелів. Вони здатні знищувати гнізда ос, поглинаючи мешканців, оскільки товста шкіра і волосся на тілі захищають борсуків від укусів. Борсуки можуть легко ламати бджолині вулики своїми щелепами, і в більшості випадків вони байдужі до укусів бджіл, навіть коли на них нападають рої

Також борсуки поїдають пшеницю, овес, кукурудзу і іноді ячмінь.

Фрукти, які входять в раціон борсука: яблука, груші, сливи, ожина, чорниця, малина, полуниця, жолуді, каштани.

Іноді борсуки харчуються середніми і великими птахами, амфібіями, дрібними рептиліями, в тому числі черепахами, равликами, слимаками, грибами і зеленою їжею, такий як конюшина і трава, особливо взимку і під час посухи.

Як правило, борсуки не їдять більше 0,5 кг їжі в день, при цьому молоді борсуки, яким ще не виповнилося одного року, їдять більше, ніж дорослі. Дорослий борсук вагою 15 кг з’їдає кількість їжі, рівну 3,4% від його маси тіла.

Борсуки полюють на кроликів протягом усього року, особливо в періоди, коли їхня молодь доступна. Дорослих кроликів зазвичай уникають, якщо тільки вони не поранені або вони не потрапили в пастку.

Під час полювання барсуку доводиться обходити великі території, обшарюючи повалені дерева, віддирая кору дерев і пнів в пошуках черв’яків і комах. Іноді за одне полювання борсук добуває 50-70 і більше жаб, сотні комах і дощових черв’яків.

Рейтинг
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Guru.net.ua
Додати коментар

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: