Скорочено «Мері Поппінс» Памела Ліндон Треверс

Короткий зміст «Мері Поппінс» Памела Ліндон Треверс

«Мері Поппінс» – це повість, яку написала в 1934 році англійська письменниця Памела Ліндон Треверс. Прочитати “Мері Поппінс” короткий зміст ви можете за 4 хвилини.

Вступ

Найзнаменитіший твір дитячої письменниці Памели Ліндон Треверс – це повість «Мері Поппінс». З коротким змістом твору варто познайомитися любителям казкових історій. У сюжеті розповідається про дивовижну няню, що спустилася з неба на парасольці і наповнила життя вихованців чудесами і чарами.

Короткий переказ

Дія розгортається в старому і обшарпаному будинку під номером сімнадцять, розташованому у Вишневому провулку. В особняку проживає сімейство Бенкс, батьки знову опинилися в скрутному становищі, від них в черговий раз втекла гувернантка, так що четверо їхніх дітей залишилися без нагляду.

Батько вже зібрався давати оголошення про пошук няні, але раптом подув східний вітер, і з неба на парасольки спустилася незнайомка, це була Мері Поппінс. Вона і стала займатися численними дітьми подружжя Бенкс.

Діти були в захваті від такого незвичайного появи нової няні, та й сама дама справила на них враження, вона відрізнялася від інших такими якостями, як:

 • небагатослівність;
 • строгість;
 • охайність.

Але потрібно віддати їй належне, Мері точно знала, що потрібно малюкам для безмежного щастя.

Няня з перших хвилин підкорила старших дітей – Майкла і Джейн, вона здавалася їм чарівницею, адже володіла багатьма чудовими здібностями:

 • поглядом застібала і розстібала численні гачки і ґудзики на дитячому одязі;
 • робила гіркі ліки солодким, як морозиво;
 • злітала вгору по сходових поручнях.

До того ж вона знала незліченну кількість цікавих історій, спілкувалася з тваринами їхньою мовою, а її Дорожня сумка була набита дивовижними речами.

Одного разу міс познайомила хлопців зі своїм дядечком, який мав здатність літати під час сміху. Потім повідала про танцюючу корову, яка не зупинялася ні на хвилину, щоб перепочити. А вночі Мері розклеювала по нічному небу блискучі пряникові зірки.

Найрадіснішою подією для хлопців став день народження Мері Поппінс. Вони, прихопивши з собою близнюків, вирушили в зоопарк. На свято зібралися всі найближчі друзі.

Але одного разу подув вітер змін, і няні довелося збиратися в дорогу, адже інші дітки теж потребували доброї чарівниці. Майклу і Джейн залишалося тільки сказати» до побачення”, але вони знали, що вона обов’язково повернеться.

Так виглядає короткий переказ твору. Варто також почитати казку» Мері Поппінс повертається”, це продовження історії про дітей Бенкс і їх чудової няні.

Головні герої

У творі кілька головних персонажів. Дитяча письменниця дала їм точний і докладний опис:

 • Мері Поппінс – гувернантка і няня в будинку сім’ї Бенкс, відрізняється вимогливістю, але при цьому добра і справедлива щодо дітей, ті, своєю чергою, вважають її чарівницею.
 • Джейн – старша дитина в сім’ї, це дуже відповідальна дівчинка, з чесним і добрим характером, вона дуже прив’язується до нової няні.
 • Майкл – брат Джейн, він справжній пустун, хлопчик любить пожартувати і похуліганити, йому подобається нова гувернантка, тому він дуже шкодує, що їм доводиться розлучатися.
 • Місіс і Містер Бенкс – люблячі батьки, які виховують чотирьох дітей.
 • Джон і Барбара — Близнюки, малюкам не виповнилося навіть року.

А також на строінках згадується Робертсон Ей, він виконує роль слуги і садівника. Крім цього, в будинку з головними героями проживає кухарка місіс Брілл.

Основна думка

Мабуть, не знайдеться людини, яка б не була знайома з Мері Поппінс. Англійська письменниця Памела Треверс написала свій знаменитий твір в 1934 році. Книга вмить стала популярною і знайшла свою армію шанувальників, вже пізніше за мотивами сюжету були зняті фільми.

Книга перекладена на десятки різних мов, в тому числі українською французькою, китайською мовами. Твір складається з декількох глав, в кожній з них розвивається свій сюжет і розповідається своя історія.

Дитинство – це саме чудовий час, наповнений чарами і всілякими чудесами. Але все це трапляється тільки з добрими і слухняними дітьми, тому так важливо не робити поганих вчинків, а вибирати правильні і хороші справи. Автор показує, що в житті кожної людини є диво, ось тільки дорослі люди розучилися його бачити.

Казкова повість входить в шкільну програму, тому варто обов’язково прочитати короткий зміст «Мері Поппінс». Переказ допоможе заповнити читацький щоденник, скласти план і дати характеристику героям.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Guru.net.ua
Додати коментар

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: