Балада — літературний жанр
Що таке Балада (значення) як літературний жанр   Балада (з фр. танцювати) — невеликий віршований ліро-епічний твір казково-фантастичного, легендарно-історичного чи героїчного змісту з драматично напруженим сюжетом і співчутливо-сумним звучанням.
Guru.net.ua
Контраст — художній прийом
Що таке Контраст (значення) як художній прийом у літературі   Одним із найпоширеніших художніх прийомів у літературі є контраст. Контраст — це різко окреслена протилежність у чомусь: рисах характеру,
Guru.net.ua
Коломийки — це
Що таке коломийки?   «Коломийки — ніби розсипане намисто з перлів, що перекочуються з місця на місце й мерехтять, приваблюючи своїм блиском», — стверджував великий український письменник І.
Guru.net.ua
Українські суспільно-побутові пісні
Українські суспільно-побутові пісні   «Пісні для України все: І поезія, й історія, і батьківська могила. Покажіть мені народ, у якого було б більше пісень. Наша Україна дзвенить піснями.
Guru.net.ua
Мистецтво — це
Що таке мистецтво?   Мистецтво це творче відображення дійсності в художніх обра­зах. Справді, письменники не копіюють дійсність, а, осмисливши й доповнивши її за допомогою творчої уяви, словесно відображають
Guru.net.ua
Романтизм в українській літературі
Романтизм в українській літературі   Своїми ідеями та настановами романтизм відіграв визначальну роль у пробудженні й відродженні літератури слов’янських народів, зокрема українського. Український романтизм охоплює період 1820-1860-х рр.
Guru.net.ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: