Васильченко “Циганка” скорочено

С. Васильченко “Циганка” скорочено читати можна за 5 хвилин, щоб згадати сюжет.

Васильченко “Циганка” скорочено

Новий навчальний рік приніс 5 класу (випускному) нову дівчину – карооку смагляву Галю. В неї одразу закохався Андрій – він мав за правило закохуватись в усіх дівчат. З нього дражнились його друзі – Яків, Грицько (головний герой) та інші. Одного разу Грицько з Андрієм, які були найкращими друзями, дуже сильно посварились через Андрієву закоханість.

Одного зимового дня, покатавшись з Галею на санчатах, Грицько зрозумів, що закохався. Він довго не наважувався розповісти про це комусь. Та от поділився з другом Василем Піхтяром. Василь переговорив з Галею і передав Грицьку записку, у якій дівчинка зізнавалась йому в коханні.

Грицько зрадів, але вчитель одібрав записку і, осоромивши його перед усім класом, покарав засланням у курнику. Грицько чесно відбув покарання, а після цього отримав нагороду – Галю, яка чекала на нього. Вони довго говорили в той вечір, а в кінці Галя поцілувала хлопця. Грицько від щастя забув про все на світі.

Минав час. Наближався випускний. Грицько став думати більше про навчання, ніж про кохану Галю. На випускному Грицько з Андрієм нарешті помирились і жалкували, що не зробили цього раніше. Всім жаль було розлучатись.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Guru.net.ua
Додати коментар

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: